24 квітня 2019 року відбувся урочистий  прийом ділової громадськості України.

З нагоди відзначення високими суспільними орденами та нагородами кращих представників ділових та наукових кіл та творчих кіл в столиці України місті Києві в державній резиденції Малому Маріїнському палаці відбулося урочисте засідання ділової громадськості.

Генеральна дирекція міжнародної іміджевої програми «Лідери ХХІ століття» вшановували лауреатів високих суспільних відзнак- лідерів Української промисловості, науки та культури-кращих з кращих представників нашої держави.

Лауреатів привітали та висловили подяку за їх активну суспільну позицію, та працю, спрямовану на благо вітчизни.

Кліника репродуктивної медицини доктора Айзятулової стала лауреатом рейтингу в галузі "Медицина" та отримала високу нагороду -нагрудний занк " Лицарський легіон України" , диплом, який почесно отримали директор клініки-Айзятулова Єльміра Максутовна та головний лікар клініки-Айзятулова Дінара Рушановна.

 

Мета програми «Лідери XXI століття» ‒ формування позитивного іміджу лідерів у політиці, економіці, науці, освіті і культурі. Айзятулова Єльміра Максутовна  та  Айзятулова Дінара Рушановна‒ людини, які не лише сприяють розвитку науки, а й кропіткою працею підтримують здоров'я жінок України, допомагають їм стати матерями.

Почесної нагороди клініка та сама Айзятулова Єльміра Максутовна удостоєна за високу національну гідність, активну участь у захисті та збереженні Української держави, загальносуспільних процесах, високу здатність до самоуправління та ефективне управління, відданість справі, послідовність та принциповість в утвердженні добра, справедливості та найвищих загальноприйнятих людських цінностей.