Лапароскопія в гінекології - це точна візуальна діагностика з можливістю лікувальних маніпуляцій без травм, шрамів і довгої госпіталізації.

Лапароскопія - це операція, яка здійснюється за допомогою хірургічних маніпуляторів, які вводять через маленькі (5-10 мм) розрізи в передній черевній стінці. Тонкий лапароскоп з мініатюрною камерою на кінці проводять через розріз в області пупкового кільця. Зображення, одержуване камерою, транслюють на екран, що дозволяє хірургічній бригаді проводити операцію з повним оглядом операційного поля і реєструвати хід операції.

Операція виконується під загальним наркозом, так як, незважаючи на щадний характер і безпеку, це серйозне оперативне втручання, яке може тривати в залежності від рівня складності від 40 хвилин до декількох годин. Лапароскопія проводиться як з діагностичною, так і з лікувальною метою.

Лапароскопія дозволяє не тільки зробити високоефективну операцію, звести до мінімуму ризик післяопераційних ускладнень, але і значно скоротити післяопераційний період, відмовитися від значної кількості медикаментів і швидко відновити працездатність.

Гістероскопія – це малоінвазивний ендоскопічний метод діагностики та лікування внутрішньоматкової патології. Цінність даного методу полягає в масштабному огляді порожнини матки, що дозволяє швидко і правильно встановити діагноз.

Гістероскопія також може проводиться як з діагностичною, так і з лікувальною метою.

Може виконуватися: консервативне лікування та хірургічне лікування.

У «Клініці репродуктивної медицини доктора Айзятулової» проводяться операції лапароскопії та гістероскопії, для більш детальної інформації

Чекаємо Вас за адресою: м. Слов'янськ, вул. Центральна, 4,

Тел:0 (6262) 2-49-08 ,0 (66) 240-22-22.