Клініка репродуктивної медицини доктора Айзятулової у Слов'янську

Пластична хірургія

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 6262.com.ua
08:00 - 16:00
Зараз відкрито
Адреса
08200, Ірпінь, 11-а лінія, 4-пом.23
08:00 - 19:00
Зараз відкрито

Картинки по запросу пластика

Сучасна пластична і косметична хірургія дає можливість ефективно і досить швидко вирішувати безліч естетичних проблем. Такий підхід дозволяє жінкам і чоловікам знову повірити в себе, відчути власну красу і привабливість.

Дорогі жителі м. Слов'янська, Донецької області та всієї України, якщо ви бажаєте щось змінити у своїй зовнішності, хочете усунути прояви ознаки старіння,мрієте надати фігурі більш стрункий вигляд ми чекаємо Вас. Все це можливо з "клінікою репродуктивної медицини доктора Айзятуловой" в Слов'янську.

Клініка репродуктивної медицини доктора Айзятулової зарекомендувала себе, як висококласний професійний центр естетичної та пластичної хірургії. На її базі протягом декількох років успішно проводяться операції з пластичної та естетичної хірургії Самойленка Геннадієм Євгеновичем-доктором медичних наук, пластичним хірургом, завідувачем кафедри хірургії Донецького медичного інституту.

Клініку широко знають, як в регіоні, завдяки успішно проведеним операціям пацієнтів, так і за її межами. Пацієнти їдуть з усіх куточків України: з Сум, Одеси, Києва.

У "Клініці репродуктивної медицини доктора Айзятулової" в Слов'янську операції з естетичної хірургії проводить:

Самойленко Геннадій Євгенович

Доктор медичних наук за спеціальністю хірургія

пластичний хірург, заст. кафедри хірургії Донецького медичного

інституту, дійсний член міжнародних та українських асоціацій реконструктивних,

пластичних і естетичних хірургів.Загальний хірургічний стаж роботи 27 років.

Висококваліфіковані пластичні хірурги "Клініки репродуктивної медицини доктора Айзятулової" надають такі послуги естетичної хірургії:

 • Блефаропластика (корекція повік, зміна розрізу очей)
 • Отопластика (корекція форми вушних раковин)
 • Ринопластика (естетична корекція носа)
 • Фейсліфтінг (підтяжка шкіри обличчя та шиї)
 • Маммопластика (збільшення, зменшення, підтяжка грудей)
 • Абдомінопластика (підтяжка живота)
 • Ліпосакція (корекція контурів тіла)
 • Оперативне видалення татуювань, невусів
 • Пластика сідниць і гомілки
 • Дерматензійна корекція при рубцевій алопеції
 • Імплантація ниток(інвазивна методика)
 • Інтимна пластика

Наша клініка - це колектив грамотних, висококваліфікованих фахівців, уважного і чуйного персоналу. Для своїх пацієнтів ми намагаємося створити максимально комфортні умови, адже саме в цих стінах для багатьох з них починається нове життя.

Професійний підхід і грамотна організація робочих процесів дають нам можливість якісно, надійно і максимально ефективно виконувати свою роботу.

Ми прагнемо виконувати свою роботу професійно і якісно, адже від отриманих результатів залежать Краса і здоров'я наших пацієнтів. Багато з них стали нашими постійними друзями, відгуки яких дають можливість виділити ряд переваг:

 • індивідуальний підхід до пацієнтів,
 • застосування новітніх методик в роботі,
 • гарне технологічне оснащення,
 • приємний і чуйний колектив,
 • прийнятні ціни.

Дозвольте собі бути красивими і щасливими

Часом достатньо лише одного рішення, щоб кардинально змінити своє життя. "Клініка рекреаційної медицини доктора Айзятулової" в Слов'янську готова надати професійну допомогу, щоб ви могли стати більш впевненими в собі і від того більш щасливими.

Сучасні послуги для сучасних клієнтів

Картинки по запросу современные технологии в пластической хирургии
Картинки по запросу современные технологии в пластической хирургии

У пластичній хірургії з'явилася велика кількість унікальних методик, що дозволяють використовувати в пластичній операції власні тканини тіла.

Омолодження " Нано-Ліпо-Графт"

Це новітня методика, унікальна на сьогоднішній день!Вона посіла перше місце серед інновацій в пластичній хірургії в світі 22 Міжнародного конгресу з пластичної хірургії ISAPS-2014 (Ріо-де-Жанейро).

Для омолодження використовується власна жирова тканина пацієнта, яка делікатно забирається з тих зон, де вона в надлишку. Забір тканини проводиться під місцевою анестезією.

Трансплантація власної жирової тканини має безліч переваг перед штучними препаратами «філерами»:

 • відсутність сторонніх матеріалів
 • відсутність алергії у пацієнта
 • відсутність побічних ефектів
 • максимально ефективне " приживлення»
 • природний тривалий результат

Для процедури забору жиру пацієнта вибираються області: живіт, стегна, руки.

Унікальність методики "Нано-Ліпо-Графт" дозволяє надати власній жировій тканині пацієнта однорідність, пластичність, відбувається емульгування (розрідження) жиру в консистенцію, що нагадує гель.

Потім жирова тканина рівномірно за допомогою мікро-ін'єкцій через спеціальну гнучку голку (канюлю) вводиться в проблемні зони.

В ході процедури лікар вводить аутожир в зони, де розташовуються кровоносні судини для максимального приживлення трансплантата.

Введений аутожир підвищує кровопостачання шкіри, покращуючи її колір, тургор, товщину і природну структуру.

Власна жива тканина організму, трансплантована на нове місце, повинна прижитися і стати частиною організму.

Важливу роль також відіграють і стовбурові клітини, присутні в жировій тканині, які підсилюють реконструктивні процеси м'яких тканин проблемної області.

Лікар Пластичний хірург проводить процедуру в 2 етапи.

- сама процедура,

- корекція (через пів року).

Головний ПЛЮС МЕТОДИКИ - це рівномірне введення жирової тканини, без ущільнень і так званих «графтів» - грудок, які можуть контуруватися (промацуватися), бути опуклими.

А також важливою перевагою є тривалий омолоджуючий ефект.

Показання до процедури омолодження за методикою " Нано-ліпо-графт»:

 • омолодження і поліпшення контурів обличчя
 • заповнення дефектів, викликаних травмами або операціями
 • Омолодження кистей рук
 • Збільшення обсягу губ
 • Блефаропластика
 • Ефект від процедури омолодження зберігається довгий час (при дотриманні рекомендацій лікаря).

Остаточний результат процедури можна оцінювати не раніше, ніж через 2-3 тижні після процедури.

Прийом веде пластичний хірург-Самойленко Геннадій Євгенович-доктор медичних наук, професор, зав. Кафедрою хірургії, ендоскопії та реконструктивно-відновної хірургії ДонНМУ.

                                                   Технологія омолоджения стовбуровими клітинами                                       

Омолодження обличчя

Існує кілька типів процедур для омолодження шкіри обличчя з використанням ваших власних тканин, збагачених стовбуровими клітинами.

Ми пропонуємо Вам:

 • корекцію кіл під очима,
 • заповнення глибоких носогубних зморшок
 • корекцію опускаючих куточків рота,
 • пластику рубців і шрамів і т. д.
 • корекцію повік,

Омолодження рук


Із застосуванням вашої власної жирової тканини, збагаченої стовбуровими клітинами, ми можемо повернути вашим рукам втрачену повноту, що призводить до згладжування їх поверхні і омолодження шкіри.

Збільшення губ

Сучасна тенденція використання власних тканин знаходить застосування також в області моделювання і збільшення губ. Наша технологія збагачення жирової тканини за допомогою ваших власних стовбурових клітин забезпечує краще приживлення заповнюючих тканин і стабілізує постійний результат.

Збільшення грудей

При використанні вашої власної тканини не виникає потреби в сторонніх матеріалах, що значно знижує ризик ускладнень. Більш того, наша методика підготовки ліпоаспірату і його збагачення вашими власними стовбуровими клітинами гарантує краще приживлення ніж будь-коли раніше. Наш метод буде цікавий не тільки жінкам, які завжди хотіли великі груди, але і тим, чиї груди втратили форму в результаті грудного вигодовування або значної зміни маси тіла.

Дбайлива ліпосакція

Інноваційний підхід до ліпосакції з обладнанням body-jet ® заснований на подачі неінтенсивного потоку води. Апарат використовує пульсуючі водні форсунки, які м'яко впорскують операційну рідину в більш глибокі підшкірні шари, де вона розділяє навколишні жирові клітини і потім всмоктує їх. Прилеглі тканини, нервові волокна і кровоносні судини залишаються неушкодженими. Завдяки водним форсункам обладнання body-jet ® отримані жирові тканини і кластери клітин залишаються неушкодженими, що важливо для подальшого використання цих матеріалів в якості заповнювача, природного для вашого тіла.

Стовбурові клітини

Революційна інновація в пластичній хірургії дозволяє використовувати величезний регенеруючий потенціал стовбурових клітин. Принцип нашого методу полягає в застосуванні чого забезпечується краще приживлення і тривалий природний ефект.

Як проходить процедура?

Перш за все ми проводимо дбайливу ліпосакцію за допомогою патентованого німецького обладнання body-jet ® . Технологія дозволяє м'яко і безболісно витягти надлишки жиру, зберігаючи його структуру, життєздатність і, отже, придатність для подальшого використання.

Далі ми виділяємо стовбурові клітини з частини жирової тканини, отриманої шляхом ліпосакції (ліпоаспірат), за допомогою власної патентованої технології.

Потім цими ізольованими стовбуровими клітинами ми збагачуємо решту ліпоаспірату. Таким чином, ми отримуємо збагачений стовбуровими клітинами препарат жирової тканини, який використовується для омолодження шкіри.

Процедуру завершує досвідчений пластичний хірург ін'єкцією в область призначення підготовленого препарату стовбурових клітин і жирової тканини, натуральних для вашого тіла.

Стовбурові клітини гарантують швидке і більш ефективне приживлення тканини в області, в яку вони були спрямовані і допомагають запобігти розвитку запалення.

Переваги методу

 • Переваги методу body-jet ® : проходить швидко, безболісно, дбайливо і з мінімальними ризиками ускладнень, може бути проведена під місцевою анестезією.
 • Відновлення після процедури відбувається швидше і з мінімальними ризиками утворення гематом, що в свою чергу дозволяє отримати однорідну жирову масу без домішки інших клітин. Такий жир-прекрасний матеріал для естетичної хірургії.
 • Додаючи стовбурові клітини в пересаджувані жирові тканини ми отримуємо унікальний препарат, який гарантовано максимально приживеться.

  Ми застосовуємо ваші власні клітини.

Нитковий ліфтинг (Aptos Excellence Visage)

Принцип дії ниток Aptos унікальний. Цей метод можна сміливо назвати чарівною ниткою, а сам метод містичним перевтіленням. Тому що вже після процедури можна побачити приголомшливий ефект. Остаточний результат видно після закінчення 2-3 тижнів, коли шкіра адаптується до нових умов.

Через 2 місяці навколо ниток формується каркас з молодої сполучної тканини - це зміцнює овал обличчя, значно підтягує шкіру і розгладжує зморшки.

Нитки Аптос-це дуже ефективна підтяжка шкіри за допомогою ниток. В основі методу-спеціально розроблена синтетична нитка Aptos. На поверхні ниток Аптос є мікроскопічні насічки. Вони нанесені на нитку по всій довжині під певним кутом і мають різні напрямки. Завдяки такій конструкції відбувається підтяжка шкіри і розгладження зморшок.

Головне, що шкіра стабільно фіксується на довгі роки.

Нагадуємо, що метод підтяжки обличчя за допомогою ниток рекомендується наступним пацієнтам:

 • кому підходить APTOS Visage
 • легкі і помірні ознаки в'ялості, птозу м'яких тканин
 • птоз брів
 • вікові зміни шкіри в щічно-виличної області
 • носогубні складки
 • "друге підборіддя»
 • не рівний рельєф шкіри і підшкірних тканин
 • асиметрія обличчя вам-близько 40-45 років (50-60 - для чоловіків);
 • ви хочете повернути ідеальну лінію нижньої щелепи і прибрати так звані "брилі" без операції;
 • ви хочете позбутися від вікових зморшок шиї, підтягнути ніжну шкіру в цій області, зміцнити її і зробити щільніше;
 • прибрати друге підборіддя;
 • у вас немає часу або бажання для хірургічної підтяжки підборіддя і шиї.

Ефект 2 в 1: підтяжка і сяюча здоров'ям шкіра

Ті, хто стоїть перед необхідністю підтяжки, розуміють: ліфтинг - лише шлях до молодого обличчя. Навіть після віртуозно виконаної пластики необхідно «освіжити» втомлену шкіру: будуть потрібні лазерне шліфування , мезотерапія шкіри або біоревіталізація з плазмоліфтінгом .

Нова нитка поєднала в собі обидва несумісних раніше компонента омолодження :

1. По-перше, APTOS Visage виконується з інноваційного матеріалу капролаку-речовини, який не тільки підтягує шкіру, але і повністю розсмоктується протягом 360 днів. За цей час навколо нитки формується колагеновий каркас, який протягом декількох років успішно підтримує досягнутий ефект біологічної підтяжки.

2. По-друге, сам капролак частково складається з полімолочной кислоти, потужного зволожувача. Цілі 360 днів після установки ниток APTOS Excellence Visage молочна кислота в зоні установки навіть без мезотерапії і біоревіталізації дарує вашій шкірі сяючий вигляд і уповільнює процеси старіння.

Нова революційна серія продуктів і методів Excellence (Екселанс) стала сенсацією 2012 року в естетичній хірургії. Серія створена для армування і ревіталізації шкіри обличчя, тіла і особливо делікатних зон, які завжди вимагали ретельного підходу при корекції.

Мінімальний травматизм

Вперше травматичність процедури зведена до граничного мінімуму за рахунок використання в методах Aptos Excellence міні-канюль з ниткою. Міні-канюля з атравматичним кінцем розшаровує тканини, не пошкоджуючи їх, що істотно зменшує набряк і час реабілітації пацієнта

Ефективність

За простотою процедура порівнянна з традиційними дерматокосметологічними ін'єкційними методами, а по видимому ефекту омолодження — з хірургічним втручанням.

Зони корекції:

 • дуга брови
 • щічно-вилична область
 • "брили»
 • "слізна борозна»
 • носогубні складки
 • овал обличчя
 • опущені куточки губ
 • "зморшки печалі»
 • область шиї і підборіддя

Реконструкція грудей власними тканинами (клапті живота)

Реконструкція грудей з використанням аутологічних (власних) тканин в даний час являє собою "золотий стандарт" і пацієнти з надмірним жировим відкладенням на животі, сідницях, або стегнах є придатними кандидатами для цього варіанту. Реконструйовані груди виглядають природно, м'які і теплі на дотик. Рубці стають непомітними з плином часу, а об'єм грудей змінюється відповідно до змін ваги пацієнтки. З цього реконструкція аутологічними тканинами забезпечує кращі, найстабільніші і довгострокові результати.

Аутологічна тканина, в разі необхідності, може піддаватися опроміненню. Однак опромінення може привести до деякого ущільнення жирової тканини і зменшення загального обсягу реконструйованої груди.

Фактичні дані свідчать про те що реконструкція аутологічними тканинами більш економічно ефективна в порівнянні з іншими методами, так як в подальшому рідко потрібні повторні хірургічні втручання.

Основним недоліком реконструкції аутологічними тканинами є тривалість процедури, так як початкова (Базова) операція найбільш складна з усіх варіантів реконструкції. Так само існує ризик часткової або повної втрати клаптя, в разі виникнення проблем.

Пацієнти повинні розуміти, що в результаті реконструкції з'являться рубець в іншій частині тіла (де буде взята тканина для реконструкції).

Будь-який пацієнт, який досить здоровий і готовий витримати тривалу хірургічну процедуру є потенційно готовим для аутологічної реконструкції. Курці повинні кинути палити за 6 місяців до операції.

Клапті з живота: DIEP або SIEP клапті

Якщо для реконструкції потрібна велика кількість жиру і шкіри, то DIEP клапоть (клапоть на перфоранті глибокої нижньої надчеревної артерії) є ідеальним вибором. При цьому жир з області живота (низ) м'який, схожий на природні груди по консистенції. Шкіра за текстурою і кольором теж дуже схожа зі шкірою природних грудей.

DIEP клапоть може спокійно бути переміщений і використаний в якості "васкуляризованої матриці", якщо на донорському місці є надлишок шкіри, але недостатній вміст жиру. Пізніше для збільшення обсягу клаптя і досягнення симетрії грудей застосовується ліпофіллінг.

Якщо під час операції стає зрозумілим, що основне кровопостачання цих тканин відбувається в основному за рахунок поверхневої нижньої надчеревної артерії і вени, то хірург може сформувати SIEP клапоть. Цей клапоть ідентичний DIEP і відрізняється тільки живильною судиною, а так само є більш щадним для області живота, так як немає необхідності відкривати глибоку м'язову фасцію.

Для обох клаптів області живота рубець після забору тканин позиціонується досить низько і часто може бути захований в купальник або під нижню білизну.

Використовуйте потенціал вашого тіла для його природного омолодження! Дбайливо, природно, безпечно!

Спейсліфтинг (Space Liftibg)

Спейсліфтинг-сучасна методика в пластичній хірургії. З її допомогою виконують ефективні і малотравматичні операції в області середньої і нижньої частини обличчя. Це особливі ділянки, заповнені жировою тканиною і розташовані під м'язами в області скул, щік і нижньої щелепи.

Ліфтинг здійснюється шляхом переміщення і підтяжки даних зон з використанням ендоскопа, що дозволяє знизити обсяг пошкодження тканин шкіри, а також ризики пошкодження судин і нервів.

Передова техніка була відкрита австралійським хірургом Брайаном Мендельсоном і отримала назву "спейсліфтинг«, від англійського слова space, одне зі значень якого –  "простір","просторовий ліфтинг".

Показання до операції

Не має вікових обмежень: може бути показана як жінкам і чоловікам від 35-років з ознаками незначних вікових змін, так і пацієнтам з вираженим опущенням тканин, зморшками та іншими ознаками значного старіння тканин.

Основними показаннями до спейсліфтингу є:

 •  наявність "виличних мішків", опущення тканин в області скул і щік;
 •  сильно або помірно виражені носогубні складки;
 •  загальна гіпотонія тканин середньої і нижньої області обличчя;
 •  опущення тканин підборіддя, надлишкові жирові відкладення в цій зоні.

Особливості операції

Обсяг оперативного втручання визначається строго індивідуально. Залежно від специфіки проблеми спейсліфтінг може виконуватися одночасно в середній і нижній області обличчя, або тільки в одній певній зоні. Крім цього, операція може проводитися в комбінації з іншими, наприклад, такими як пластика століття або підтяжка чола.

Просторовий ліфтинг виконується під загальною анестезією, тривалість операції становить менше 2 годин. В процесі оперативного втручання хірург за допомогою ендоскопа визначає «Спейси» - простору, що знаходяться під мімічними м'язами і заповнені жировою тканиною. З віком і супутнім йому поступовим розтягуванням м'язів вони збільшуються в обсязі, зміщуючись вниз під впливом гравітації, і завдання фахівця – повернути і зафіксувати їх в первісному положенні. Виявляючи "Спейси", хірург переміщує і закріплює їх, не зачіпаючи м'язи.

Переваги спейсліфтинга

У порівнянні з іншими методиками спейсліфтінг має відразу кілька відчутних переваг:

 • мінімальне хірургічне втручання, яке характеризується невеликими розрізами в природних складках і проколами в волосистій частині голови для доступу ендоскопа;
 • мінімальна відшарування шкіри і відсутність необхідності в підйомі апоневротичного шару;
 • мінімальні ризики пошкодження судин і нервових закінчень;
 • практично непомітні післяопераційні рубці;
 • максимально короткий період відновлення;
 • можливість комбінування "спейсліфтінга" з іншими операціями.

Реабілітація

В силу малої травматичності операції реабілітаційний період незначний. Набряки і гематоми проходять досить швидко, немає необхідності в знятті швів. Мінімальні ризики кровотечі і появи запалень. Післяопераційні рубці практично непомітні і не вимагають надалі косметичної маскування.

Протипоказання

Специфічні протипоказання до» спейсліфтингу " відсутні. Операція не показана у випадках, стандартних для інших видів оперативного втручання:

 • при онкозахворюваннях;
 • під час загострення хронічних захворювань;
 • при цукровому діабеті;
 • при запальних процесах в області впливу;
 • у разі гострих інфекційних захворювань.

Прийом веде пластичний хірург-Самойленко Геннадій Євгенович-доктор медичних наук, професор, зав. Кафедрою хірургії, ендоскопії та реконструктивно-відновної хірургії ДонНМУ.

Інтимна пластика

Пластична хірургія, фото-2

Інтимна пластика в Клініці репродуктивної медицини доктора Айзятуловой набирає все більшої популярності за рахунок того, що жінки, які відчувають сильний фізичний і психологічний дискомфорт через розмір своїх статевих органів, можуть зараз легко і просто виправити це.

Інтимна Хірургія дає можливість усунути наслідки післяпологових і вікових змін. Вона вже допомогла багатьом жінкам поліпшити якість статевого життя і позбутися комплексів.

Пластика малих статевих губ

Пластика малих статевих губ-операція, спрямована на усунення косметичних недоліків, якими, на думку пацієнтки, характеризуються її зовнішні статеві органи. У світі не існує строгих естетичних норм і критеріїв оцінки форми і розміру малих статевих губ – в кожному окремому випадку дані показники суто індивідуальні. Проте, існуючі уявлення про якісь «ідеальних» параметрів цього органу змушують більше чверті жінок бути незадоволеними або відчувати певні комплекси з приводу індивідуальних особливостей своїх зовнішніх статевих органів.

Саме тому операція в переважній більшості випадків виконується з естетичних міркувань, а не за медичними показаннями. У ряді випадків, наприклад, при травмуванні тканин, пластика малих статевих губ проводиться за медичними показаннями.

Показання

В ряду основних показань до корекції малих статевих губ:

 • гіпертрофічні розміри, при яких малі губи значно виступають за краї великих статевих губ;
 • особливості форми, зокрема, асиметрія;
 • в'ялість тканин, обвисання губ внаслідок вікових змін або вроджених особливостей;
 • пігментація;
 • травмування, деформації в результаті пологів і т. д.;
 • недостатньо розвинені малі статеві губи.

В останньому випадку може бути виконана операція по збільшенню малих статевих губ за допомогою біополімерного гелю. Вводиться в їх основу препарат «висуває " їх вперед, кілька збільшуючи в обсязі і змінюючи контури.

Однак переважна більшість операцій направлено на зменшення розмірів цього інтимного органу.

Особливості операції

Незалежно від специфіки проблеми тривалість операції становить не більше 40 – 50 хвилин. При зменшуючий пластиці хірург виконує висічення (резекцію) тканин малих губ з метою видалення її надлишкових обсягів.

Висічення проводиться одним з двох способів:

 • лінійно (при використанні даної техніки зникає складчастість губ і пігментація);
 • V-бразно, шляхом висічення тканин невеликими клаптиками (складчастість, як і пігментація, залишаються, зменшується розмір або усувається асиметрія).

Форма і розміри малих губ моделюються хірургом таким чином, щоб вони могли бути приховані під великими статевими губами. На завершення операції рани вшиваються саморозсмоктуючими швами.

У сучасних клініках оперативна корекція часто виконується з використанням лазерного обладнання, яке дозволяє мінімізувати ризики крововтрат і ускладнень і більш чітко моделювати край коригованих малих губ.

Операція може бути проведена під місцевим або загальним наркозом. В останньому випадку протягом доби пацієнтка перебуває в стаціонарі. У більшості випадків пластика малих статевих губ виконується під місцевою анестезією, і вже в день операції пацієнтка може покинути лікарню.

Реабілітація

Операція не відноситься до надзвичайно складним і травматичним, тому тривалість відновного періоду порівняно невелика. Протягом перших декількох днів присутні больові відчуття, спостерігаються набряки в зоні перенесеного впливу, не виключені незначні крововиливи.

Протягом 4-5 днів не рекомендується довго перебувати в сидячому положенні і надягати тісну білизну. Необхідно вживати антибіотики і обробляти область швів. Слід уникати процедур, пов'язаних з тепловим впливом на інтимну область, і мінімізувати фізичні навантаження.

Остаточний ефект від операції можна спостерігати через 3-4 тижні.

Протипоказання

 • Запалення в області статевих органів;
 • венеричні захворювання;
 • менструації (операція виконується не пізніше 4-5 днів до початку менструального циклу);
 • захворювання організму в загостреній стадії;
 • вікові обмеження (самостійне рішення про необхідність проведення операції можуть приймати тільки повнолітні пацієнти).

Пластика великих статевих губ

Пластика великих статевих губ-операція з області інтимної хірургії (лабіопластики), виконувана з метою корекції розміру і форми даного статевого органу. У більшості випадків операція проводиться не тільки в естетичних цілях, але і для відновлення прямих функцій великих губ: вони прикривають малі, створюючи необхідне середовище, захищаючи інтимну область від проникнення інфекцій і забезпечуючи потрібний температурний режим в області геніталій. Недостатні розміри великих губ тягнуть підвищені ризики інфікування і порушень терморегуляції. Навпаки, збільшений в розмірах орган досить часто стає причиною дискомфортних відчуттів у жінки при носінні білизни, ходьбі або сидінні.

Показання до операції

 • Збільшені розміри великих статевих губ;
 • розміри, недостатні для прикриття малих статевих губ,
 • атрофія тканин губ, обвислість, в'ялість тканин, зміна кольору.

Перед проведенням операції пацієнтка здає стандартний в даному випадку набір аналізів-мазок на флору, а також аналізи крові на наявність ВІЛ, венеричних захворювань, гепатиту.

Особливості операції

Залежно від специфіки проблеми пластика великих статевих губ може бути проведена під загальною або місцевою анестезією. Тривалість операції, як правило, становить не більше 40 - 50 хвилин.

 • При збільшенні обсягу великих губ може бути виконаний ліпофілінг з використанням власної жирової тканини пацієнтки. Також можуть бути зроблені ін'єкції гіалуронової кислоти або біополімерного гелю.
 • При гіпертрофованому обсязі великих губ хірург виконує їх ліпосакцію: через мікропроколи в тканинах шкіри за допомогою канюль видаляються надлишкові відкладення жирової клітковини в проблемній області.
 • При значному обвисанні тканин хірургом виконується їх висічення (резекція). На завершення операції накладаються саморозсмоктуючиєся шви-загоєння тканин зазвичай відбувається протягом 2 тижнів.

Реабілітація

В силу малої травматичності операція по корекції великих статевих губ не вимагає значного відновного періоду. У перший тиждень після операції необхідно прийняття антибіотиків і антисептична обробка області швів, не рекомендуються гарячі і теплі ванни. Повне відновлення з можливістю відновлення статевого життя відбувається через 3-4 тижні.

Протипоказання

 •  Менструація (операція проводиться не пізніше 4-5 днів перед менструацією);
 •  венеричні захворювання;
 •  захворювання в стадії загострення.

Записатися на консультацію до лікаря ви можете за телефонами:

+380(62)622-49-08 , +380(66)240-22-22

Файли
Наше відео
Ще відео